Menu
Your Cart

Hakkımızda

STRATEJİMİZ NEDİR ?

Sorumluluğumuzun bilincinde olan bir firmayız. Yıllardır kişisel koruyucu donanımlar konusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, işlerine katma değer oluşturmak için üretim yaptırıyoruz.  Müşterilerimiz, tecrübe ve birikimlerimizden faydalanabilmek, güvenli ve yüksek kalitedeki ürünlerimizi kullanabilmek için yıllardır bizimle çözüm ortaklığı yapıyor. Kalite sözümüze sadık kalabilmek için her gün var gücümüzle çalışıyoruz.

 Ürünlerimizin çeşitliliği, ekonomik olması ve kalitesi kadar, sürdürülebilir olmasına da çok fazla önem veririz. İş ortaklarımızın taleplerine süreklilikle cevap verebilmek adına stok ve depo alanlarımıza büyük yatırımlar yapmaktayız. İş ağımızdaki tüm ortaklarımız için kaliteli ve etkin çözümler sunarız.

Dolayısı ile tüm sektör çalışanlarını korumak ve bilinçlendirmek bizim ilk hedefimizdir. Öncelikle kendi personelimize verdiğimiz bu bilinç ve sorumluluk duygusu ile harekete geçeriz. Mesleki ve kariyer gelişimleri için de çalışanlarımıza ayrıca fırsatlar sunarız.Mevcut veya doğabilecek talepler doğrultusunda ürünler araştırmak, tespit etmek, geliştirmek için tüm gücümüzle çalışırız. Fonksiyonerlik ve yenilik açısından en uygun ürünleri, en yüksek standartlarda temin ederiz. Alanımızda yenilik ve çeşitlilik adına lider olmak için çalışır, bunu da tüm azim ve kararlılığımızla profesyonel sahalarda yaparız.,

 

KALE ailesi olarak sosyal sorumluluklarımızın farkındayız. Önümüzdeki dönemler için hayata geçmeyi bekleyen çeşitli projelerimiz mevcut.Bu noktadaki çalışmalarımızın önümüzdeki zamanlarda sesini yükselterek devam edeceğini öngörüyoruz. Sorumluluklarımızın farkında ve arkasındayız. Bu sorumluluk duygusu ve bilincine derinden bağlı bir firmayız. Bir aile şirketi olarak, uzun vadeli sorumluluk bilinci bizim için geçmişte de büyük önem oluşturmaktaydı, gelecekte de bu bilinci layıkı ile yerine getirerek sonraki kuşaklara aktaracağız. Amacımız ekonomik, ekolojik ve sosyal sorumluluk sahibi bir markaya sahip olmaktır.

 KALİTE YÖNETİMİ

•Ürünlerimizle ilgili yasal ve teknik mevzuat şartlarına uygunluğu sağlamak, ve diğer uygulanabilir şartları yerine getirmek
• Müşterilerimizin ve piyasaların istek ve beklentilerini sürekli izlemek, teknolojiyi takip ederek ürettiğimiz ve sattığımız ürünleri daha da geliştirmek
• Üretim süreci boyunca insan sağlığından ödün vermeden sağlıklı ve güvenli koşullarda üretim yapmak.
• Müşteri Odaklı bir firma olmak,
• Müşterilerimize ürünlerimizle ilgili olarak kalite, hız ve güven sunmak, 
• Bulunduğumuz Sektörde En iyi hizmeti veren kuruluş olmak,• Yenilikleri Dünya ile eş zamanlı olarak müşterilerimize sunmak,
• Çalışanlarımızın sürekli gelişmesini sağlamak,
• Çalışanlarımıza sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlamak
• Firmamızda oluşabilecek kaza ve olayların önüne geçmek

Müşterilerimizin gelişim ve sonuç süreçlerini desteklemek için istekle çalışırız. İhtiyaçları doğrultusunda yeni-ekonomik-kaliteli ürünlere ulaşabilmeleri bizim için çok önemli. Müşterilerimiz kazanırsa, biz de kazanırız. Biz hedeflerimize objektif ve iyi niyetli yaklaşırız. Sadece başarı değil, müşteri ve çalışanlarımızın kişisel memnuniyetleri de bizim için çok önemlidir.

Her zaman çalıştığımız tüm ortamlarda profesyonellik, güvenilirlik ve kaliteye çok önem veririz. Konu her ne olursa olsun, müşterilerimizle diyaloglarımızda ve kendi içimizde her zaman kaliteyi ve gelişimi ön planda tutarız. Pazarda ve iç işlerimizde, uzmanlıklarımızı ve birikimlerimizi geliştirebilmek için sürekli çalışır ve araştırırız. Ekibimiz ve ürünlerimizin kalitesi, bizim profesyonel yüzümüzü yansıtır.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.